Borsa Teknik

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. ICRYPEX, Edis’in yeni single’ına özel Fan Token yakıyor!

ICRYPEX, Edis’in yeni single’ına özel Fan Token yakıyor!

admin admin -

ICRYPEX, Edis’in yeni single’ına özel Fan Token yakıyor!

 

Kripto varlık platformu ICRYPEX, Türkiye’de pop müziğin önde gelen isimlerinden Edis’in çıkardığı yeni single’ını Edis Fan Token (EDIS) yakımıyla kutluyor. ICRYPEX Edis Fan Token, Edis iş birliğiyle hayata geçirilen ve dünyada NFT’ler ile desteklenen ilk fan token olma özelliği taşıyor.

 

Türkiye’nin önde gelen kripto varlık platformlarından ICRYPEX, kripto ekosisteminde yenilikçi projeler geliştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda, ünlü sanatçı Edis ile yapılan iş birliğiyle oluşturulan Edis Fan Token özelinde yeni bir adım atıldı. Platform, Edis’in “Bana mı?” isimli yeni single’ının çıkışına özel Edis Fan Token yakımı gerçekleştirdi. Sanatçının başarı dolu müzik serüvenini kutlamak için her başarısına özel token yakan ICRYPEX, şimdi de Edis’in “En İyi Erkek Şarkıcı” Altın Kelebek Ödülü’ne, “Bana mı?” single’ına, elde ettiği single başarılarına ve gerçekleştirdiği konserlere özel 250.000 Edis Fan Token yakımı gerçekleştirdi. Kripto piyasalarında yaygın bir uygulama olarak bilinen token yakımı ile dolaşımdaki arzın azaltılmasıyla birlikte token’ın daha değerli hâle gelmesi amaçlanıyor.

 

Piyasaya sürüldüğü dönemde her başarının ardından belirli miktarda Edis Fan Token yakımı gerçekleştireceklerini açıklayan ICRYPEX yönetimi, bu hamleyle birlikte istikrarını devam ettiriyor. Geçtiğimiz dönemde, Edis iş birliğiyle hayata geçirilen proje, dünya genelinde bir ilk olma özelliği taşıyor. Küresel ölçekte NFT’ler ile desteklenen ilk fan token olan Edis Fan Token, diğer kripto para birimleri gibi alım satım işlemleri yapılarak yatırım aracı olarak kullanılabiliyor.

 

Edis hayranlarına özel ayrıcalıklı fırsatlar

 

İş birliğinin ardından kullanıma sunulan fan token, Edis hayranlarına benzersiz bir deneyim vaat ediyor. Edis hayranları, fan token projesiyle hem ünlü sanatçıyı destekleme fırsatı buluyor hem de konserler ve etkinliklerde özel ayrıcalıklardan faydalanma imkânı buluyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir