Borsa Teknik

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Piyasalarda FED etkisi

Piyasalarda FED etkisi

admin admin -

Piyasalarda FED etkisi

 

Bybit Global tarafından hazırlanan günlük bültende sektör gelişmeleri yer alıyor.

JFED Başkanı Jerome Powell’ın şahin yorumları, ABD hisse senedi endekslerini %1’den fazla aşağı çekerek piyasada bir sarsıntı yarattı. Bitcoin ve Ethereum yatırımcının sabit kalması nedeniyle son 24 saat içinde sabit kalmasıyla zor hareket etti. Bugün en çok hareket eden, 24 saatlik %10,5’lik bir getiri kaydeden ve Conflux’un CFX tokenomiklerini iyileştirme teklifini onaylamasıyla piyasayı geride bırakan CFX oldu.

CFX, geçen ay hiç şüphesiz daha iyi performans gösterdi ve 30 günlük getiri oranı %248’e ulaştı. CFX, Turing Ödülü sahibi Dr. Andrew Yao tarafından oluşturulan bir Katman 1 blok zinciri olan Conflux’un yerel simgesi. Yaratıcının güçlü geçmişine ve güçlü işlem hızına rağmen Conflux, Çin hükümeti tarafından onaylanan tek kripto platformu olarak biliniyor. Bu iddia, Conflux’un Çin’de devlete ait bir kuruluş olan China Telegram ile blokzinciri tabanlı SIM kartlar oluşturmayı kabul etmesiyle ortaya çıktı.

En son performans, CFX için deflasyonist bir mekanizmayı yeni onayladığında ortaya çıkıyor; burada depolanan teminatın bir kısmı imha edilecek ve karşılığında CFX’in dolaşımdaki arzı azalacak. Bu arada, blok zincirinin arkasındaki ekip kısa süre önce DWF Labs’tan 10 milyon dolarlık finansman aldı ve bu da genişletilmiş ayı piyasasında inşaat ve yükseltmelerin devam etmesini sağlıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir