Borsa Teknik

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Gündem
 4. »
 5. Pendik Kiralık Vinç

Pendik Kiralık Vinç

admin admin -

Pendik Kiralık Vinç

Yük taşımacılığı konusundaki pek çok farklı ihtiyaca cevap veren vinçler, her zaman satın alınamayabilir. Özellikle İstanbul içerisinde sanayi alanları epey arttığından ötürü kiralık vinç hizmeti almak, birçok zaman şart olmaktadır. Zira vinç fiyatları, vinç satın almayı neredeyse imkansız hale getirmiştir. İşverenler için büyük bir dert olan bu durumda kiralık vinç hizmeti yardımınıza koşar. İstanbul içerisinde Pendik kiralık vinç yük taşımacılığı konusunda günümüz ihtiyaçlarından birisi olmuştur.

Ilgın Vinç İşletmeciliği gibi tecrübeli firmalar, vinç ihtiyacı duyduğunuzda en önemli yardımcılarınızdır. Çünkü vinç konusunda güvenlik, en önemli noktalardan birisidir. Bu yüzden seçtiğiniz firmanın tecrübesi, referansları, ulaşılabilirliği oldukça ehemmiyetlidir. En doğru seçimi yaptığınızdan emin olmak için firmanın web sitesine göz atabilir, destek hattından firmaya ulaşarak aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Pendik Kiralık Vinç Modelleri

Pendik kiralık vinç hizmetinden faydalanmak isteyenlerin en merak ettiği noktalardan birisi de vinç modelleridir. Bu konuda ihtiyacınızı giderecek birkaç farklı vinç modeli mevcuttur. Bu modeller kısaca şu şekilde özetlenebilir:

 • 18 Metre Teleskopik Vinç: Dar sokaklarda yer alan şantiye alanlarında tercih edilirler.
 • 27 Metre Sepetli Teleskopik Vinç: Daha çok elektrik panoları ve itfaiye alanlarında kullanılır.
 • 30 Metre Teleskopik Vinç: Yüksek binalarda kullanılır. Oldukça güvenlidir.
 • Gezgin Vinç: Raylar üzerinde hareket imkanı sağlar.
 • Pergel Vinç: Bir noktaya sabitlenerek buradan 360 derece dönebilir.
 • Kule Vinç: Büyük şantiye alanları için kullanılırlar. Hızlıdır ve ağır yükleri kolaylıkla kaldırabilir.

Pendik kiralık vinç hizmeti mevzubahis olduğunda kendinize en uygun hizmeti almak için vinç çeşitleri arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Öncelikle ihtiyaç alanını, sonra da ihtiyacın detaylarını belirlemeniz gerekir. Örneğin, çok yüksek bir binanın şantiye alanında çalışacaksanız 30 metre teleskopik vinç kiralamayı düşünebilirsiniz. Aynı zamanda çalışma alanınız oldukça dar bir sokak ise ona göre bir vinç çeşidi seçebilirsiniz.

Dilerseniz Ümraniye Kiralık Vinç hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

En detaylı bilgiyi, Pendik kiralık vinç hizmeti veren Ilgın Vinç firmasına ulaşarak alabilirsiniz. Kendi spesifik durumunuzu bir uzmana anlatarak şantiye alanına en uygun vinçleri temin edebilirsiniz. İhtiyacınıza direkt olarak cevap verecek, şantiye alanında yer alan bütün işçilerin güvenliğini sağlayacak en uygun vinç hizmetini bu şekilde alabilirsiniz.

www.ilginvincisletmeciligi.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir