Borsa Teknik

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. MANİSA KART’IN E-DEVLET HİZMETLERİNE BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ

MANİSA KART’IN E-DEVLET HİZMETLERİNE BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ

admin admin -

MANULAŞ’tan yapılan açıklamada vatandaşların kaybettikleri Manisa Kart’larını e-Devlet üzerinden kullanıma kapatabilecekleri ifade edildi. 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde hayata geçirilen toplu ulaşımda dönüşüm projesi kapsamında 2016 yılında Türkiye’nin ilk kişiye özel toplu ulaşım kartı olarak tasarlanan Manisa Kart, her geçen gün büyümeye devam ediyor. 2019 yılında da daha hızlı ve kaliteli hizmet verilmesi amacıyla e-Devlet ortamına taşınan Manisa Kart, 900 bin kullanıcıya ulaştı. E-Devlet üzerinden hizmet veren ilk uygulama olan Manisa Kart’ın e-Devlet kapısı üzerinden sunduğu hizmetlere bir yenisi daha eklendi. MANULAŞ’tan yapılan açıklamada; “4 Eylül 2023 tarihi itibariyle e-Devlet kapısı üzerinden sunduğumuz hizmetlere yeni bir hizmet daha ekleyerek, vatandaşlarımızın kullanımına sunduk. Artık vatandaşlarımız kaybettikleri Manisa Kart’larını e-Devlet üzerinden kullanıma kapatabilecekler” ifadeleri kullanıldı. 

 

E-Devlet üzerinden Manisa Kart uygulaması nasıl kullanılacak?

https://www.turkiye.gov.tr üzerinden e-Devlet hesabınızı açtıktan sonra, arama butonuna Manisa Büyükşehir Belediyesi yazıp sonuçların görüntülenmesinin ardından; aşağıda listelen hizmetlerden kullanmak istediğiniz hizmeti seçip uygulamaya erişebileceksiniz. 

https://www.turkiye.gov.tr/manisa-buyuksehir-belediyesi

Manisa Kart İşlemleri

Bakiye ve Kullanım Bilgileri Sorgulama

Bayi Listesi Sorgulama

Hat Bilgileri Sorgulama

Kayıp Kartı Kullanıma Kapatma Başvurusu

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir