Borsa Teknik

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Linke ile Ödeme Nedir, Kimler için Uygun?

Linke ile Ödeme Nedir, Kimler için Uygun?

admin admin -

Linke ile Ödeme Nedir, Kimler için Uygun?

 

Link ile ödeme herhangi bir web sitesi yada bir entegrasyona gerek duymadan ürün/hizmet satışlarının ödemesini alabileceğiniz bir yöntemdir. Müşterilerinize ürün/hizmet seçenekleri için ödeme yapacakları tutarda bir tahsilat bağlantısı oluşturursunuz.

 

Link ile ödeme aracılığıyla ürün yada hizmetlerin satış tutarını, stok adedini, ürün görselini ve taksit seçeneğini belirleyerek ödeme linki planlayabilirsiniz. Oluşturulan bu linkle ödeme URL’lini müşterinize dilediğiniz bir şekilde sms, mail, sosyal medya v.b. yerlerden ileterek ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz.

 

ParamTIK hizmetine hemen üye olun, oluşturduğunuz linkleri tüm dijital mecralarda paylaşın ve güvenle ödeme almaya başlayın. Şirketiniz olsun yada olmasın hiç fark etmez, ParamTIK’da çözümler hızlı ve kolay.

 

Linkle Ödeme Bağlantısı Oluşturma

 

ParamTIK ile ürünlerinize özel olarak ödeme linkleri oluşturabilirsiniz. Dilerseniz her müşterinize özel fiyatlı satış yapabileceğiniz şekilde ayarlama da yapabilirsiniz. İster tek ödeme, isterseniz de taksitli ödeme almanıza olanak sağlayan linkle ödeme alma hizmeti oldukça esnek bir yapıya sahip.

 

Online Ödeme Alma sürecinde Param tüm ürün ve hizmetleriyle her anında yanında.

 

ParamTIK kullanan bir çok müşterimiz kolay ve güvenli ödeme deneyimi sayesinde satışlarını artırdı. Sizde hızlı ve güvenli altyapısı ile ParamTIK ürünüyle tanışın.

 

Dünyanın Her Yerinden Ödeme Alın

 

Link ile tahsilat hizmetiyle dünyanın herhangi bir yerinden ödeme alabilirsiniz. Yurtdışına satış yapmak ve ödeme almak artık çok daha kolay.

 

Sosyal medya satışlarınızda geleneksel yöntemlerin dışında size kolaylık sağlayan bu hizmet ile müşterilerinize kolayca ulaşın. Oluşturduğunuz link ile sosyal medya da edindiğiniz müşterilerinizden saniyeler içinde ödemelerinizi alabilirsiniz.

 

İşletme yada bireysel olmanız farketmez, sadece tek bir hizmet kullanarak herhangi bir ek kurulum olmadan tahsilatlarını yönetebilirsin. ParamTIK ürünü ile sanal pos ve web sitesi ihtiyaçlarını ortadan kaldırarak kolayca ürünlerini yada hizmetlerini kitlene sunabilirsin.

 

Daha fazla detay ve bilgilendirme için bugün hemen param.com.tr adresini ziyaret et, ürün sayfasını incele ve müşteri temsilcisi ile görüşme yap! İşlerini hızlı ve kolayca büyütmenin yolu Param’da.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir