Borsa Teknik

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Kayseri Talas’ta Kışın Gelişi: Hazırlıklar Başladı

Kayseri Talas’ta Kışın Gelişi: Hazırlıklar Başladı

admin admin -

Reşadiye Mahallesinde bulunan eski stadyum içerisinde Kayseri’nin Talas Belediyesi tarafından uygun hale getirilen alanda gerçekleşen organizasyonda vatandaşlar, kış için tüketecekleri ürünlerini hazırlıyor.

10 Eylül Pazar Gününe kadar devam edecek olan etkinlikte belediye tarafından bir çok hizmet sunuluyor. Salça kaynatacakları kazanlar başta olmak üzere, karıştırma küreği, deterjan, tuz ve su verilen hizmetler arasında yer alıyor. Alanda ayrıca domateslerini çektirmek isteyenlere de ücretsiz domates çekimi yapılıyor.

“VATANDAŞ MEMNUN”

Konuya dair düşüncelerini paylaşan ve aynı zamanda organizasyonda çeşitli ürünlerle yer alan Talas Tanıtım Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Necla Erkara, memnuniyetlerini ifade ederek alana gelen vatandaşların da sunulan hizmetlerden oldukça memnun odluğunu söyledi. Her türlü hizmetin sunulduğunu belirten Erkara, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’a teşekkürlerini iletti.

Ailesiyle birlikte alana gelerek kış hazırlıklarını yapan Ömer Alan isimli bir vatandaş, “Talas Belediyemize yaptıkları hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederiz. Burada her türlü imkanı sunuyorlar.” dedi.

Konuyla ilgili düşüncelerini paylaşan Züleyha Hayta isimli bir diğer vatandaş da “Bundan iyi imkan olur mu? Biz her şeyden memnunuz. Böyle imkanı kimse bulamaz.  Allah razı olsun.” ifadelerini kullandı.

Nimet Beyazıt isimli bir diğer Talas sakini de, “Kış hazırlığımızı nerde yapacağız? Diye düşünürken belediyemizin bu imkanını gördük ve hemen randevu aldık. Hizmetin her aşamasında güler yüzlü ve dörtdörtlük hizmet var. İyi ki varlar. Başkanımıza da teşekkür ediyoruz. Sağ olsunlar.” diye konuştu.

 

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir