Borsa Teknik

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Chiliz Blockchain’den Spurs CHZ lansman duyurusu; Vivienne Tam, BAYC’den ilham alan sanal tasarımı tanıttı

Chiliz Blockchain’den Spurs CHZ lansman duyurusu; Vivienne Tam, BAYC’den ilham alan sanal tasarımı tanıttı

admin admin -

Chiliz Blockchain’den Spurs CHZ lansman duyurusu; Vivienne Tam, BAYC’den ilham alan sanal tasarımı tanıttı

Bybit Global tarafından hazırlanan bültende sektör gelişmelerine yer veriliyor.

Amerikan borsası, teknoloji ve finans sektörlerinin kazançlara hakim olmasıyla, yatırımcıların son finansal belirsizliğin ardından güvenlerini yeniden kazanmasıyla yükseldi. Kripto para piyasası karışıktı, yazı yazılırken son 24 saat içinde Bitcoin %3,24 arttı ve Ethereum %0,04 düştü. Bugünün sıcak tokeni, son 24 saatte %1,11 değer kazanan CHZ.

Spor ve eğlence endüstrisi için dinamik bir blockchain sağlayıcısı olan Chiliz, dijital varlıkları kullanarak taraftar deneyimlerini yükseltmek için yenilikçi çözümler sunuyor. Yerel belirteçleri CHZ, ekosistemin kalbidir ve Socios.com, ChilizX ve yakında çıkacak olan Chiliz Chain V2 gibi platformlara güç verir. Katman 1 blok zinciri setinin 10 Mayıs 2023’te halka açılacağı duyurusunun ardından, CHZ’nin bir artış görmesi şaşırtıcı değil.

Moda liderleri, dijital modadaki en son gelişmeleri sergileyen ikinci yıllık Metaverse Moda Haftası için metaverse’de bir araya geldi. Bunlar arasında, Bored Ape Yacht Club NFT’lerinden ve Tam’in benzersiz doğu-batı tasarım estetiğinden ilham alan çarpıcı bir Qipao elbisesi olan ilk sanal tasarım parçasını piyasaya süren moda tasarımcısı Vivienne Tam da var. Elbise, üç avatarın benzerleriyle dijital olarak işlenmiş bir mandala desenine sahiptir ve bu da onu dijital moda platformu Brand New Vision’ın yardımıyla tasarlanmış türünün tek örneği bir NFT haline getirir. Tam’in sanal yaratımı, kesinlikle Decentraland’daki sanal podyumda dikkatleri üzerine çekiyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir