Borsa Teknik

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Bütçe dostu Galaxy M04 ve A04e

Bütçe dostu Galaxy M04 ve A04e

admin admin -

Samsung, giriş segmentine yenilerini eklemek için çalışmalarını sürdürüyor. Şirketin bir sonraki hedefi ise ülkemizde de sıklıkla tercih edilen bütçe dostu M ve A serisini genişletmek. Bu kapsamda yakında Galaxy M04 ve A04e modelleri kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Samsung, geçtiğimiz haftalarda Galaxy A04 ve A04s’i tanıtmasının ardından gaza bastı. Güney Koreli şirket, yakın zamanda Galaxy M04 ve A04e modellerini de vitrine çıkaracak. Hatta kısa bir süre önce yaklaşan iki cihaz Bluetooth SIG veri tabanında göründü.

Bunun dışında akıllı telefon geçtiğimiz haftalarda Geekbench veri tabanında göründü ve tek çekirdekli testlerden 861, çok çekirdekli testlerden ise 4 bin 233 puan almayı başardı. Kutudan çıkar çıkmaz ise Android 12’yi çalıştıracak.

Burada oldukça önemli bir durum söz konusu. Zira iddialara göre Galaxy A04e, Galaxy M04‘ün yeniden markalanmış bir sürümü olacak. Bu da iki cihazın teknik özellik gibi konularda aynı olacağı, yalnızca farklı pazarlarda farklı isimlerle satışa çıkacağı anlamına geliyor. Son olarak her iki cihazın 5G desteği olduğunu belirtelim.

Akıllı telefonların ne zaman tanıtılacağı ise merak konusu. Ancak iddialara göre bu yıl bitmeden vitrine çıkacaklar.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir