Borsa Teknik

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. ASUS RT-AXE7800

ASUS RT-AXE7800

admin admin -

Bilgisayar donanımları ve oyuncu ekipmanları konusunda ilk akla gelen markalardan birisi olan Asus son dönemde son kullanıcıya yönelik ağ ürünleri ile öne çıkıyor. Bu ürünlerden birisi de, Wi-Fi 6E desteğine sahip olan ve bu sayede 7800 Mbps hıza çıkabilen: ASUS RT-AXE7800

1,7 GHz hızında çalışan dört çekirdekli 64 bit Broadcom işlemciden güç alan ASUS RT-AXE7800, yedi adede kadar yüksek hızlı 160 Mhz kanalı sunan WiFi 6E standardıyla yüksek hızlı ve kararlı bağlantılar sunabiliyor.

Güvenli Gezinti özelliği, hiçbir ekstra uygulamaya gerek duymadan tek dokunuşla istenmeyen içerikleri engelleyebiliyor. DNS tabanlı bu hafif filtreleme sistemi router’ın performansını da etkilemiyor. Sistem ayrıca internette çocukları korumak için arama sonuçlarındaki uygunsuz içerikleri de filtreleyebiliyor.

Ömür boyu ücretsiz AiProtection Pro hizmeti ile gelen RT-AXE7800, Trend Micro destekli bu kurumsal sınıf ağ güvenliği yazılımı belirli aralıklarla otomatik olarak güncelleyerek cihazınızı ve kişisel verilerinizi internetteki tehditlerden koruyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir