Borsa Teknik

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Eğitim
  4. »
  5. ABB’den Güzel Konuşma eğitimi

ABB’den Güzel Konuşma eğitimi

admin admin -

Ankara Büyükşehir Belediyesi, eğitimde fırsat eşitliğini önceleyen ‘öğrenci dostu’ uygulamalarına devam ediyor.

Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Büyükşehir Genç Akademi Kafe Sıhhiye’de ‘Diksiyon ve Güzel Konuşma, Beden Dili ve Etkili İletişim’ eğitimleri düzenlenmeye başladı.

15 ile 65 yaş aralığındaki vatandaşlar 3 ay boyunca salı, perşembe ve pazar günleri eğitime ücretsiz olarak katılabilecek. 29 Ağustos’ta ilk ders zilinin çaldığı eğitimden yaklaşık 102 Başkentli faydalanıyor.

EĞİTİMLER DEVAM EDECEK

Büyükşehir Genç Akademi Kafe Sıhhiye İdarecisi Nil Nihal Duman, “Büyükşehir Genç Akademi Kafe Sıhhiye’de farkındalık eğitimlerimiz başladı. 3 ay boyunca eğitimlerimiz devam edecek. Sonrasında profesyonel gruplarımızla drama ve yönetim derslerimize geçiş yapacağız. 15 ile 65 yaş aralığındaki her yaştan vatandaşa ücretsiz olarak eğitimlerimizi vermeyi sürdüreceğiz” derken, kursiyerler ise düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

-Kayra Ertekin: “Çok güzel bir fırsat sunulmuş. Güzel konuşma becerisi ve güzel diksiyon sahibi olmak hayatın her alanında insana çok şey katıyor. Öğrencilerin yararlanabilmesi açısından ücretsiz olması da çok yararlı oluyor.”

-Ahmet Yaşar Öndağ: “Kendime bir şeyler katmak ve geliştirmek için katıldım. Ücretsiz bu kursun verilmesi bizim için şans.”

-Burcu Özanaç: “Hayatta iletişimin çok büyük önemi var. Kendime katkı sağlasın diye bu eğitimde bulunuyorum. İnsan ilişkileriyle iletişim hayatın her alanında değer katar. Ben de sosyal çalışmacıyım mesleğimde bana çok katkı sağlayacağına inanıyorum.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir